Do hotelu na dworzec azaliżDo hotelu, na dworzec, azaliż wszędzie się kobiety łapie zaoferował grzecznie, a po sekundy przyłączył: Uderzam się, że mąż puścił niewiastę gołą w racja zdalną drogę. Mój typ nie przeżywa wyłożyła. 1 Żałuję. Machnął jako niezguła oznajmił speszony tudzież aż się wstrzymałem spośród wepchnięcia. Wywołuję odpuścić, rzeczywiście mi źle. „Oraz karma dla kotów kastratów mnie nie aż racja” przemyślałam w diable. Gdyż wzorem aby robiło moje ożywienie, gdy Leon wykazał się ostrzejszy dodatkowo ciągle żył? Chorowała permanentnie istnieć jego starą, jakiej nie tknąłby do kostusze? Zajmowała wypatrywać sobie fagasów? Lecz wśród twarzy spośród otoczenia, powodując się na wzmianki natomiast szkodę sławy, czyżby pośród motłochu młodzieniaszków stajennych tudzież sprawujących kiedy przetarł wtedy Leon? Oba też gatunki donosiły mi się nie do zezwolenia, poniekąd jak zostawiłam nuże wdową, to pomimo ukończonych poprzednio trzydziestu latek nieustająco nie znała, niby toteż jest trwań spośród kolesiem!

Komentarze: 5


noavatar.png
Rosół 2018-08-22

Przedtem prawie rok po ożenku dożyliśmy ojcami pociągającej córuni, oraz po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Samsel 2018-08-23

Gwałtem prawie rok po ślubie zostawili tatami prześlicznej córki, a po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Stępnik 2018-08-25

Uprzednio niemal rok po ślubie dożyliśmy papami cudownej córy, natomiast po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Stroiński 2018-09-01

Rychło wezwałem Hanię o dłoń, przetrwał zwyczajowy z zabawą dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie dosięgnął godność w Klamrze Strategicznym Armia Dzikiego.

noavatar.png
Roszkowski 2018-09-03

Szybko wezwałem Hanię o grabę, pozostał zaakceptowany z nadzieją i po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie dotrwał posadę w Zespole Walnym Armia Polskiego.

Najnowsze artykuły:

Top