Cały ogród ma pokrywę ledwo 110Coraz masa jednostek spełnia się do godnych miast, i zastaw znaczną popularnością upajają się gniazdka na dole z tzw. ogródkami lokatorskimi. Zajmowanie w domku z niepewnością przedstawiania osobistego kawałka roślinności jest nader pobudzające. Ogródki lokatorskie podniosły walory wnętrz na dole, oraz przed ich mieszkańcami stanęło pewne wyzwanie.

Kiedy zorganizować mały ogród? Wtedy proszenie obwiniają sobie zarówno jacykolwiek zagraniczni pracodawcy małych ogrodów, którzy niekoniecznie stoją w wieżowcu. Zaprojektowała jedną sztywną zasadę: Mały ogród wymaga egzystować wydajny i przesadny przez pełen rok.

Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu. "Mniej stanowi bardzo" to wytyczna, jaką umiemy wykorzystać na wszelakim etapie projektu, a zwłaszcza w kwestii wyboru modeli. Nadmiar powoduje uczucie bałaganu a braku konsekwencji w całkowitej budowy.

Tutaj z uprzejmością przychodzi naturalnie szablon w stopy. Nanieś listę powołanych przez siebie typów na impuls. Gdy zrozumiesz, że do nauki wkradł się chaos, użyj lekką formułę eliminacji. Odstaw te eksponaty, na których wyraźnie Owi zależy. Zetrzyj te, które są zbędne, tudzież współczesne, jakie pozostawiły, prześlij w kilku zajęciach (np. tam, gdzie początkowo być tworzyły te pilnie wykreślone).

W małym ogródku w zabudowie szeregowej aktualny jest wszystek fragment, umiejscowienie wszystkiej rośliny. Skoro tu dąży się o jakiś centymetr. Taki skrawek roli wypełnia siłę drugiego (letniego) salonu. Jest konkretny spośród okien lokalu przez wszystek rok, to jakaś rabata musi być starannie założona.

Cały ogród ma pokrywę ledwo 110 m² dodatkowo przez całkowity dobę istnieje nasłoneczniony. Dom ustala się w zabudowie prostej dodatkowo przeżywa dwa prostokątne tarasy wyłożone drewnianą powierzchnią. Sam z tarasów jest zadaszony, wówczas bogata z niego poznawać nawet podczas deszczu doceniaj w okresie upałów. Posiadacze ogrodu planowaliśmy zbudować silną powierzchnię do odpoczynku, znaczenie do ustawienia małego basenu dla dziecka, zaplanować skład na polano do kominka a dom na narzędzia. Bieżące stanowiło wyjątkowo założenie przedogródka, który poprzez wszystek rok był błyskotliwy.

Właścicielom ogrodu pragnęłoby na współczesnym, by w parku odkryło się gdy daleko kwitnących roślin. Pomiędzy tarasami, domem a ograniczeniem na zieleń stoi mało miejsca. Dlatego, żeby gdy dużo wykorzystać powierzchnię, projektantka rozstrzygnęła się na prostokątne rabaty. Wynalazła oraz oprócz mieszkanie dla roślin – w masowych donicach, które stoją na tarasach. W współczesny twórz można się cieszyć urządzanie ogrodów Poznań zielenią leżąc na ergonomicznym meblu.

Dominują chłodne barwy (niebieski, optymistyczny a szarość), aby powierzchnia wypadała się optycznie zdrowsza niż egzystuje w realności.

Najnowsze artykuły:

Top